CREED III

(CREED III)
CREED III

Společnost Metro Goldwyn Mayer Pictures přichází s filmem "Creed III", v němž Michael B. Jordan debutuje jako režisér a vrací se v roli Adonise Creeda ve třetím pokračování oblíbené série.

Poté, co Adonis Creed ovládl svět boxu, se mu daří jak v kariéře, tak v rodinném životě. Když se po dlouhém trestu ve vězení znovu objeví jeho přítel z dětství a bývalý boxerský zázrak Damian (Jonathan Majors), touží dokázat, že si zaslouží svou šanci v ringu. Konfrontace mezi bývalými přáteli je víc než pouhý zápas. Aby Adonis vyrovnal skóre, musí dát v sázku svou budoucnost a utkat se s Damianem - bojovníkem, který nemá co ztratit.

Země původu: USA
Žánr: drama, sportovní

Datum lokální premiéry: 2. březen 2023
Datum světové premiéry: 3. březen 2023

Informace o akci a jejím konání

Režie: Michael B. Jordan • Scénář: Zach Baylin, Keenan Coogler • Kamera: Kramer Morgenthau • Hudba: Joseph Shirley • Producent: William Chartoff, Ryan Coogler, Jonathan Glickman, Michael B. Jordan, Elizabeth Raposo, Sylvester Stallone (USA), Charles Winkler, David Winkler, Irwin Winkler • Hrají: Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Jonathan Majors, Wood Harris, Phylicia Rashad, Florian Munteanu, Selenis Leyva, Spence Moore II, Tony Bellew